Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

Ekspresowa Metamorfoza

Ekspresowa Metamorfoza

Chciałabyś w 1 dzień odświeżyć swój wizerunek, poczuć się lepiej i zrobić coś dla siebie? Podczas jednego spotkania dowiesz się jaka kolorystyka jest dla Ciebie odpowiednia, zmienisz fryzurę i nauczysz się wykonywać makijaż idealnie dobrany do indywidualnych cech Twojej urody.


Ekspresowa Metamorfoza

Kolorystyka, fryzura i makijaż

Zaczynamy od krótkiej rozmowy, aby poznać Twoje oczekiwania i dowiedzieć się, z czym masz największy problem, co chciałabyś zmienić…

Spotkanie obejmuje:

  • Analizę kolorystyczną (wykonywaną przy pomocy chust kolorystycznych; dzięki analizie odnajdziesz swoją idealna paletę kolorystyczną, zarówno w makijażu, jak i garderobie).
  • Dobór  makijażu (podczas spotkania wizażystka wykonana makijaż  opisując krok po kroku stosowane metody; stworzymy także listę zakupów i przejrzymy Twoją kosmetyczkę, by ocenić czy posiadane produkty są dla Ciebie odpowiednie)
  • Spotkanie z fryzjerem/ metamorfozę fryzury, w oparciu o idealną paletę barw dobierany jest odpowiedni kolor włosów, jak również strzyżenie i stylizacja fryzury, przy udziale współpracującego z firmą fryzjera-stylisty. Spotykając się z nami masz gwarancję, że zaproponujemy Ci kolor i kształt, który najlepiej podkreśli Twoją urodę. Nie pytamy: „Co robimy?”, ale proponujemy najbardziej odpowiednie według nas fryzury, i dyskutujemy na jaką się zdecydować:)

Będziesz miała możliwość zamówienia profesjonalnych pędzli do makijażu, w atrakcyjnej cenie 150 zł za zestaw  pędzli, które pozwolą Ci wykonać pełny makijaż. Pędzle wykonane są z naturalnego włosia.

(chęć zakupu należy zgłosić odpowiednio wcześnie)

 

Skorzystaj również z możliwości profesjonalnej sesji zdjęciowej (dodatkowo płatna), na której uwiecznimy Twoją przemianę. Otrzymasz zdjęcie PRZED i PO.

Otrzymujesz także KARTĘ KLIENTA, na której notujemy analizy i postępy naszych spotkań. Przykładowe strony Twojej karty znajdują się poniżej.

 

CENA: 1000 zł plus koszt ewentualnej sesji zdjęciowej 300 zł

ZAPISZ SIĘ

 

Author Info

admin