Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

Moda na metamorfozę

Moda na metamorfozę

Coraz bardziej popularna, nie tylko w Europie, ale również w Polsce… Dzięki coraz większej ilości programów telewizyjnych poświęconych przemianom kobiet przy udziale specjalistów – usługi metamorfoz i kreowania wizerunku budzą coraz to większe zainteresowanie.

Zdarza się że w pędzie życia codziennego, zapominamy o sobie. Tak, my kobiety! Nie mamy czasu by poświęcić chwilę dla siebie i zrobić coś tylko i wyłącznie dla swojej przyjemności.

Świetnym pomysłem na odświeżenie nie tylko naszego zewnętrznego wyglądu, ale również wnętrza jest METAMORFOZA!

Co oznacza właściwie to magiczne słowo?

Przemiana, transformacja, przeistoczenie, odmiana….

Podczas przeprowadzania takich konsultacji należy wziąć pod uwagę charakter pracy, osobowość, preferencje i oczekiwania – i odnaleźć złoty środek!

Podczas takich konsultacji, specjalista doradzi nam jaki makijaż podkreśli naszą urodę, sprawi że spojrzenie będzie pociągające a oczy pięknie podkreślone.

Dobierze da nas również idealne kolory, zarówno w garderobie, makijażu czy fryzurze.

Zmiana fryzury – koloru i kształtu z pewnością sprawi, że poczujemy się odmienione!

Z pewnością ciekawym doświadczeniem dla większości pań może być przegląd szafy. Ocena czy trzymane często od wielu wielu lat ubrania są dla nas odpowiednie, zarówno pod względem kolorystyki, jak i fasonu. Warto dowiedzieć się jakie kroje podkreślą naszą kobiecość, a jakie pomogą ukryć mankamenty figury.

Na koniec pozostaje ruszyć na wspólne zakupy! I uzupełnić swoją szafę o ubrania, które z pewnością świetnie odświeżą nasz wizerunek, sprawią, że nasz styl będzie bardziej wyrazisty, a my poczujemy się kobieco.

Autor: Joanna Abram – wizażystka, stylistka, doradca wizerunku

Author Info

admin