Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

O Nas

Każdy nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, aby umieć je odkryć

Poczuj się Piękna

„Akademia Metamorfoz” to projekt kreowania wizerunku, skierowany zarówno do klienta indywidualnego jak i biznesowego. Świadczymy usługi kompleksowo. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu metamorfoz, podczas których zmieniamy Twój wizerunek! Zajmujemy się także prowadzeniem warsztatów i szkoleń z tematyki wizerunku.

Konsultacje z klientkami to obok pracy, przede wszystkim nasza pasja. Cieszy nas każda zadowolona kobieta, która wychodzi od nas z uśmiechem na twarzy.

Zobacz co możemy Ci zaproponować:

 

Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, a konsultacje odbywają się w kameralnej atmosferze, przy kawie i ciastku…

joanna1Joanna Abram [założycielka AM]: „Stworzyłam to miejsce, ponieważ uwielbiam kobiety i doskonale wiem, że każda z nas potrzebuje zmian. Często problemy zawodowe, rodzinne, zdrowotne lub po prostu brak czasu dla siebie samej sprawiają, że czujemy się nieatrakcyjnie. Marzyłam o miejscu, które pomoże zwykłym kobietom poczuć się bardziej atrakcyjnie i kobieco. W naszej kameralnej pracowni kompleksowo zajmujemy się wizerunkiem, a każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb naszych klientek.Akademia Metamorfoz istnieje od 2009 roku. Duże doświadczenie pomaga nam sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.”

Odbywają się u nas również szkolenia i kursy makijażu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług.

Nasze studio mieści się w Warszawie na Mokotowie.

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję pełnego profesjonalizmu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebook-logo

Chciałabyś skorzystać z naszych usług, ale nie wiesz na co się zdecydować – koniecznie skontaktuj się z nami, a stworzymy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Nasza Kadra

Please specify image url

Joanna

makijaż i stylizacja

Założycielka Akademii Metamorfoz, doświadczona wizażystka i doradca wizerunku. Brała udział w sesjach do takich magazynów jak Viva!, Boutique, Uroda czy Twist. Współpracuje z serwisem Wirtualna Polska i okiem eksperta ocenia stylizacje gwiazd.

www.abram-makeup.com

„Jako wizażystka i doradca ds. wizerunku realizuję się od kilku lat. Moją pasją są makijaże, jak również kolorystyka i stylizacja wizerunku. Przede wszystkim czerpię radość z kontaktu z ludźmi. Lubię to co robię i dlatego praca daje mi mnóstwo energii i satysfakcji. Prywatnie – kocham dobre jedzenie, latte w dużej ilości, długie spacery:) „

 

Please specify image url

Magda

makijaż

Magda to wizażystka z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała zarówno w charakteryzatorniach wiodących warszawskich teatrów, jak i na planie telewizyjnych produkcji (m.in. „Świat się kręci”, „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Superstarcie”). Na koncie ma również liczne sesje zdjęciowe, m.in. do „Avanti” i „Przyjaciółki”.

 

 

 

 

Please specify image url

Sylwia

fryzjerstwo i stylizacja fryzur

Nasza ognistowłosa stylistka fryzur. Każda jej fryzura podkreśla osobowość, a jednocześnie jest dobrana pod kątem analizy kształtu twarzy i sylwetki. To zdecydowanie pasjonatka swojego zawodu, dzięki temu wykonuje go z tak ogromnym zaangażowaniem, a praca przy metamorfozach sprawia jej tyle radości.

Na co dzień pracuje w dużym, renomowanym salonie w Warszawie. Prowadzi także kursy z zakresu fryzjerstwa i stylizacji fryzur.

Niezwykle energetyczna osobowość w naszym zespole : )

 

 

 

 

Please specify image url

Patrycja

fryzjerstwo i stylizacja fryzur

Patrycja to perfekcjonistka. Każda metamorfoza w jej wydaniu to gwarantowany sukces! Na co dzień pracuje w jednym z warszawskich renomowanych salonów fryzjerskich. Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie, w tym ponad 10 lat  jako stylistka w Stanach Zjednoczonych. Perfekcyjnie dobiera kształty i kolory, aby stworzyć dla Ciebie fryzurę idealną.

 

 

Please specify image url

Paulina

makijaż i stylizacja

Paulina to wizażystka, projektantka ubioru, artysta plastyk. Swoje doświadczenie w sztuce makijażu zdobywała podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych, współpracując z gwiazdami i magazynami. Wielokrotnie tworzyła makijaże do pokazów mody i reklam. Przekazywaniem autorskich  technik makijażowych zajmuje się od 5-ciu lat, co pozwala jej z pasją dzielić się zdobytą wiedzą i być na bieżąco z najnowszymi trendami.