Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

Referencje

Imię I Nazwisko: Grażyna K.
Rodzaj usługi: Nauka makijażu

logo_opinieNa pewno polecę moim znajomym. W ostatnia sobotę byłam na imieninach mojej mamy i sama zrobiłam sobie makijaż. Wnuk mnie nie poznał, Cały czas z zainteresowaniem patrzył w moje oczy, bo pierwszy raz widział je umalowane. Mimo iż było bardzo gorąco, nic mi się nie rozmazało i nawet kreska była na swoim miejscu a nie jako cień pod okiem. Lekcja więc została zaliczona na 5- tkę!

 

Imię I Nazwisko: Martyna L.
Rodzaj usługi: Pakiet GOLD – cały dzień ze stylistką

logo_opinieJeszcze raz chciałam bardzo podziękować za pomoc w poszukiwaniach własnego stylu :)bardzo mi to pomogło i teraz lepiej się czuję z nowymi ubraniami. Na pewno jeszcze się zgloszę na kolejną sesję zakupową :)

 

 

Imię I Nazwisko: Kasia Z.
Rodzaj usługi: Konsultacje stylizacje + metamorfoza fryzury

logo_opinieDziękuję za owocne zakupy i rewelacyjną fryzurę, którą każdy podziwiał:) Będę polecać koleżankom:)

 

 

 

Imię I Nazwisko: Monika M.
Rodzaj usługi: Ekspresowa Metamorfoza

logo_opinieJestem bardzo zadowolona z metamorfozy, którą przeszłam w Akademii, mam super fryzurę, w końcu nauczyłam się, jak makijażem podkreślić urodę, a dzięki analizie kolorystycznej odkryłam kolory o których wcześniej bym nie pomyślała, a teraz czuję się w nich świetnie. Myślę, że każdej kobiecie przydałyby się takie profesjonalne wskazówki, żeby odświeżyć garderobę!

 

Imię I Nazwisko: Magdalena P.
Rodzaj usługi: Ekspresowa Metamorfoza

logo_opiniePanie to prawdziwe profesjonalistki. Olśniła mnie analiza kolorystyczna, która spowodowała późniejsze pustki w mojej szafie. Po metamorfozie na pewno patrzę na siebie nieco inaczej. Zakupy okazały się cudownie owocne, za co z całego serca dziękuję:)

 

 

Imię I Nazwisko: Honorata S.
Rodzaj usługi: Indywidualna nauka makijażu + analiza kolorystyczna

logo_opinieCieszę się z wizyty u Pani, bo coraz więcej elementów staram się wprowadzać – i robię to odważniej niż wcześniej do mojego – pewnie jeszcze nie profesjonalnego, ale makijażu. Muszę też przyznać, że bardzo spodobała mi się analiza kolorystyczna. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję:)

 

Imię I Nazwisko: Marlena M.
Rodzaj usługi: Indywidualna nauka makijażu

logo_opiniePo przeczytaniu opinii o Joannie na jakimś forum stwierdziłam, że muszę się kiedyś wybrać na naukę makijażu i jedyne czego żałuję to to, że tak długo się do Niej wybierałam. Wizażystka jest bardzo komunikatywna, wesoła i radosna. Przy pysznej kawce najpierw zrobiła makijaż omawiając go b.szczegółowo a następnie pod Jej okiem sama się umalowałam. Każda kobieta powinna wybrać się do specjalisty ale nauczyć się profesjonalnie robić makijaż. Wieczorem nie chciałam zmyć makijażu…był taki piękny…ale dzięki nauce wiem jak go znów zrobić;) Wyszłam odmieniona zewnętrznie i wewnętrznie…Joanna ma talent:) Pozdrawiam radośnie!:)

 

Imię I Nazwisko: Małgosia B.
Rodzaj usługi: Ekspresowa metamorfoza

logo_opinieDrogie Panie, każda z nas wielokrotnie zastanawiała się, czy skorzystać z pomocy profesjonalnej wizażystki czy tez będzie to zmarnowany czas. Otóż, powiem szczerze, ze sama miałam obawy, ze nie będę zadowolona. Byłam i nie wiem kiedy ostatni raz byłam tak zadowolona! Joasia jest mistrzem w swoim fachu. Wydobywała bardzo starannie każdy element piękna, tak jak i kolory, które do mnie pasują – do tej pory myślałam, ze jest tylko czarny :) Odpowiadała mi na każde pytanie bardzo kompetentnie i szczegółowo. Nauczyłam się od niej bardzo dużo… nie zastanawiajcie się, czy będzie to dobry wybór. Skorzystajcie! Joasia współpracuje z fryzjerka Sylwia, która ma ogrom fajnych pomysłów – odmieniając nasze włosy z potarganego mopa we fryzury, w których się dobrze czujemy i drogie Panie, dobrze wyglądamy! Przy tym nie jest to fryzjerka, która za wszelka cenę wmusi nam swoje wizje!
Bałam się, że wśród tych pięknych dam będę się czuła jak szara mysz, która będzie skrepowana wydobyć z siebie choćby jeden ton – a tym czasem atmosfera podczas metamorfozy była super! Skorzystajcie!! Małgosia

 

Imię I Nazwisko: Sylwia S.
Rodzaj usługi:  Analiza kolorystyczna + nauka makijażu

logo_opiniePolecam wszystkim Paniom, które chcą odnaleźć swoją paletę barw w kameralnej, miłej atmosferze. Joanna jest wspaniałą kolorystką, potrafi pomóc i doradzić jak wydobyć swoje naturalne piękno. Ja dziękuję Joannie przede wszystkim za to, że nauczyła mnie jak malować moje oczy, aby stały się tajemnicze i uwodzicielskie. No i oczywiscie za wspaniały skrypt z różnymi wskazówkami. Sylwia S.

 

Imię I Nazwisko: Aleksandra Papaj
Rodzaj usługi: Makijaż ślubny

logo_opinieJoanna to prawdziwa profesjonalistka zaangażowana w to co robi. A przy okazji, co dla mnie bardzo istotne, nie zmanierowana, otwarta, bardzo sympatyczna i naturalna osoba. Makijaż ślubny Jej autorstwa zachwycił nie tylko mnie i mojego (już teraz) męża ale także wszystkich gości, którzy komplementowali mnie przez całą noc J. Mam doświadczenie w byciu malowaną przez inne wizażystki i z całą pewnością sposób w jaki mnie pomalowała Joanna, był absolutnie doskonały. Nie zmieniłabym w nim nic. Polecam osobiście sprawdzić Jej umiejętności, bo słowa niestety nie wiele są w stanie przekazać.

 

Imię I Nazwisko: Anna B.
Rodzaj usługi: Analiza kolorystyczna i nauka makijażu

logo_opinieJoanna, wspaniałe tworzy makijaże. Ma niesamowitą wyobraźniei zmysł kolorystyczny, jest kontaktowa i bardzo wesoła. Nie ma barier w komunikatywnościz Nią. Jestem bardzo zadowolona – było spokojnie, profesjonalnie i miło. Nie było problemu znaturalnością, ale i wyjątkowością mojego makijażu. Polecam. Pozdrawiam
Ania

 

Imię I Nazwisko: Aleksandra Akszak-Okińczyc
Rodzaj usługi: Makijaż ślubny + makijaże dodatkowe (obie mamy i świadkowa)

logo_opinieBardzo dziękujemy za pięknie wykonane makijaże. Wszystkie były piękne, wykonane profesjonalnie i idealnie dopasowane do twarzy oraz strojów. Wszystkie umalowane Panie były bardzo zadowolone z efektów
Makijaże pochwalili również fotografowie (bardzo dobrze prezentowały się na zdjęciach).
Będę polecać wszystkim moim znajomym!