Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

METAMORFOZA” – kreowanie wizerunku. Cykl spotkań

METAMORFOZA” – kreowanie wizerunku. Cykl spotkań

Oferta skierowana do kobiet pracujących na stanowiskach asystenckich, sekretarskich, menedżerskich i innych.

METAMORFOZA - cykl spotkań

Kompleksowe kreowanie wizerunku

Obejmuje cykl kilku spotkań, konsultacji indywidualnych.

 • Analiza kolorystyczna
 • Indywidualna nauka makijażu
 • Spotkanie z Fryzjerem
 • Stylizacja sylwetki + przegląd szafy
 • Wspólne zakupy
 • Dodatkowo dla chętnych: Sesja zdjęciowa metamorfozy
 1. Analiza kolorystyczna jest pierwszym krokiem do metamorfozy. Analiza pozwoli odnaleźć idealną dla Ciebie paletę barw, dzięki której poczujesz się i będziesz wyglądać atrakcyjniej i młodziej. Określona paleta pozwoli nam nie tylko odpowiednio zestawiać garderobę, ale także odnaleźć idealną kolorystykę w makijażu, oraz biżuterii. Dzięki analizie i profesjonalnym poradom specjalisty nie będziesz wydawać pieniędzy na ubrania, których nie będziesz później nosić!
 2. Indywidualna nauka makijażu obejmuje naukę makijażu od podstaw. Wizażystka dobiera makijaż do danego typu urody, uwzględniając indywidualne cechy każdej klientki. Ćwiczony jest makijaż upiększający, a stosowana i ćwiczona technika pozwoli wykonać makijaż zarówno na dzień, jak i na wieczór. Nauka w zakresie odpowiedniego doboru kosmetyków, odpowiednich metod i technik nakładania makijażu, doboru kolorów.
 3. Fryzura – w oparciu o idealną paletę barw dobierany jest odpowiedni kolor włosów, jak również strzyżenie i stylizacja fryzury, przy udziale współpracującego z firmą fryzjera-stylisty.
 4. Stylizacja sylwetki obejmuje kilka spotkań: przegląd szafy w domu u klientki, gdzie oceniamy które z posiadanych ubrań są korzystne, a które nie. Jak również analizę- Określenie typu oraz proporcji sylwetki; okreslenie atutów oraz mankamentów figury – dobór fasonów podkreslających walory, a maskujących wady figury; Stylizacja sylwetki obejmuje również wspólne zakupy.
 5. Sesja zdjęciowa organizowana jest na zakończenie cyklu spotkań. Klientka profesjonalnie przygotowywana jest do sesji – makijaż, uczesanie, jak również stylizacja. Sesja odbywa się w studiu fotograficznym w Warszawie, przeprowadza ją profesjonalny fotograf.

Istnieje możliwość wyboru dowolnych modułów z całości oferty (np. tylko analizę kolorystyczną oraz naukę makijażu, bez lub z sesją zdjęciową na koniec).

CENA ZA CAŁY PAKIET (bez sesji zdjęciowej): 1500 zł!

 

Author Info

admin