Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

Analiza kolorystyczna – którym typem urody Ty jesteś?

Analiza kolorystyczna – którym typem urody Ty jesteś?

Otwierasz szafę i co widzisz? Paletę szaro-burych stert ubrań czy jaskrawą tęczę nasyconych barw? Pierwszym krokiem jest świadomość, jaki jesteś typem urody. W tym kontekście dobór idealnych tonacji będzie już zupełnie naturalny. I choć na początku może sprawiać nie lada kłopoty, z czasem będzie zupełnie naturalny i oczywisty.

Niezależnie, jaki typ urody prezentujesz, podstawowa zasada brzmi:

Im jesteś starsza, tym bardziej wystrzegaj się czerni, a pamiętaj o rozświetlaczach przy twarzy.

To prosta zasada, o której musisz pamiętać, jeśli chcesz wyglądać młodziej.

Analiza kolorystyczna jest tak naprawdę pierwszym krokiem, aby odmienić swoją szafę i styl ubioru. Analizę kolorystyczną wykonuje się przy pomocy specjalnych chust kolorystycznych, które podzielone są ze względu na tonację (chłodna, ciepła) i czystość koloru (nasycone, przygaszone).

Przykładając podobne, a jednak różniące się tymi cechami chusty, widać jak zmienia się twarz. Efekty analizy kolorystycznej często bywają szokujące i zadziwiające dla kobiet, które się jej poddają. Niewyobrażalna różnica w postrzeganiu kolorów, skutkuje „szafowymi rewolucjami”:) Pozbywamy się wszystkiego co negatywnie wpływa na koloryty Twojej cery, na efekt zmęczonej twarzy.

Niezależnie czy jesteś latem, wiosną, jesienią czy zimą – pamiętaj o dodatkach w cieplejszej tonacji. Złagodzą kontrast i nieco ożywią całość.

Analizę kolorystyczną wykonuje się nie tylko kobietom, ale i mężczyznom.

Cena analizy kolorystycznej: 250 zł

Czas trwania: ok. 1 godzina.

W cenie analizy każda klientka otrzymuje karnet kolorystyczny z odpowiednią dla niej paletą barw.

analiza kolorystyczna

 

 

Author Info

admin