Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

Kobieta roku GLAMOUR 2014 – podsumowanie kreacji gwiazd

Kobieta roku GLAMOUR 2014 – podsumowanie kreacji gwiazd

W tym roku gwiazdy zachwyciły mnie wyjątkowo. Na szczęście królowała naturalna elegancja, bez przepychu. Było na czym oko zawiesić:)

ewa farnaRozpływam się wyjątkowo nad metamorfozą Ewy Farnej, która, jak sama stwierdziła, będzie ćwiczyć i dbać o linię. Efekt widać gołym okiem! Cudownie kobieca kreacja, w jasnym kolorze, nie dość, że podkreśla linię nóg, to idealnie komponuje się z urodą młodej piosenkarki. W połączeniu z wyrazistym, ciemnym makijażem w stylu smokey eye, Ewa wygląda obłędnie. Zresztą zobaczcie sami:) Mniaaam:)

 

 

 

 

 

margaretNagrodę zdobyła także Margaret, która pojawiła się w nieco odmienionej, różowej wersji:) Pięknie. Piosenkarka sięgnęła po kompletnie odmienny styl niż jej poprzedniczka. Niezwykle modne w tym sezonie printy pojawiły się w wersji czarno-białej, z odkrytymi plecami, odsłaniając chyba wszystkie jej tatuaże. Cudownie oryginalna kreacja podbiła moje serce, a różowy włos dodatkowo podkręcił ten efekt:)

 

 

 

 

kamila szczawinskaNasza wybitna modelka robiąca karierę za granicą, Kamila Szczawińska, mama 3 dzieci (WOW! Tak, naprawdę:) wybrała klasyczną, długą suknię, o asymetrycznej górze. Cóż, przy takiej sylwetce wiele nie trzeba, aby wyglądać dobrze;) Ascetyczne dodatki, rozpuszczone włosy – efekt mega kobiecy.

Author Info

admin