Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

„METAMORFOZA” – kreowanie wizerunku. Cykl spotkań

„METAMORFOZA” – kreowanie wizerunku. Cykl spotkań

Pomożemy odnaleźć Ci Twój własny styl. Oferta obejmuje cykl kilku spotkań, konsultacji indywidualnych, które pozwolą kompleksowo zmienić Twoją szafę, makijaż, fryzurę, a przede wszystkim Twoje nastawienie do swojego wyglądu.


 

METAMORFOZA - Przejdź ją z nami..

Kompleksowe kreowanie wizerunku

Kompleksowy pakiet metamorfozy to cykl kilku spotkań, podczas których zmieniamy twój wizerunek.
 • Analiza kolorystyczna
 • Indywidualna nauka makijażu
 • Spotkanie z Fryzjerem
 • Stylizacja sylwetki + przegląd szafy
 • Wspólne zakupy
 • Dodatkowo dla chętnych: Sesja zdjęciowa metamorfozy

 

 1. Analiza kolorystyczna

  Jest pierwszym krokiem do metamorfozy. Analiza pozwoli odnaleźć idealną dla Ciebie paletę barw, dzięki której poczujesz się i będziesz wyglądać atrakcyjniej i młodziej. Określona paleta pozwoli nam nie tylko odpowiednio zestawiać garderobę, ale także odnaleźć idealną kolorystykę w makijażu, oraz biżuterii. Dzięki analizie i profesjonalnym poradom specjalisty nie będziesz wydawać pieniędzy na ubrania, których nie będziesz później nosić!

 2. Indywidualna nauka makijażu

  Obejmuje naukę makijażu od podstaw. Wizażystka dobiera makijaż do danego typu urody, uwzględniając indywidualne cechy każdej klientki. Ćwiczony jest makijaż upiększający, a stosowana i ćwiczona technika pozwoli wykonać makijaż zarówno na dzień, jak i na wieczór. Nauka w zakresie odpowiedniego doboru kosmetyków, odpowiednich metod i technik nakładania makijażu, doboru kolorów.

 3. Metamorfoza fryzury

  W oparciu o idealną paletę barw dobierany jest odpowiedni kolor włosów, jak również strzyżenie i stylizacja fryzury, przy udziale współpracującego z firmą fryzjera-stylisty.

 4. Stylizacja sylwetki

  Przegląd szafy w domu u klientki, gdzie oceniamy które z posiadanych ubrań są korzystne, a które nie. Jak również analizę- Określenie typu oraz proporcji sylwetki; określenie atutów oraz mankamentów figury – dobór fasonów podkreślających walory, a maskujących wady figury; Stylizacja sylwetki obejmuje również wspólne zakupy.

 5. Sesja zdjęciowa

  organizowana jest na zakończenie cyklu spotkań. Klientka profesjonalnie przygotowywana jest do sesji – makijaż, uczesanie, jak również stylizacja. Sesja odbywa się w studiu fotograficznym w Warszawie, przeprowadza ją profesjonalny fotograf.

Istnieje możliwość wyboru dowolnych modułów z całości oferty (np. tylko analizę kolorystyczną oraz naukę makijażu, bez lub z sesją zdjęciową na koniec).

Cena za pełen pakiet (bez sesji zdjęciowej): 1500 zł

Koszt sesji zdjęciowej: 300 zł

Wybrany pakiet możesz także zakupić jako prezent.

Po dokonaniu opłaty, wyślij do nas poniższe informacje:

 • imię i nazwisko osoby obdarowanej, której dane mają widnieć na karnecie
 • adres wysyłki bonu

Author Info

admin