Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

METAMORFOZA pakiet Gold

METAMORFOZA pakiet Gold

Zapomnij o nieudanych eksperymentach. Makijaż, fryzura, stylizacja, zakupy. POŚWIĘCAMY CI TYLE CZASU, ILE POTRZEBUJESZ! Przeżyj to z nami i zobacz co Cię czeka!


Metamorfoza wizerunku w 1 dzień

Kobiecość i Styl dopasowana do Ciebie

Stawiamy przede wszystkim na podkreślenie Twojej kobiecości i znalezieniu stylu, który będzie spójny z Tobą! Metamorfoza z nami będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem…

Metamorfoza kompleksowa wizerunku

Metamorfoza kompleksowa wizerunku

Jak to wygląda?

Nasz dzień rozpoczynamy od spotkania w naszej pracowni, aby spokojnie usiąść przy kawie i nieco bliżej się poznać. Ważne dla nas jest, aby dowiedzieć się, jaki styl preferujesz, co chciałabyś zmienić, z czym masz największy problem. Każda metamorfoza powinna być spójna z osobowością, charakterem pracy.

Działamy!
  • Analiza kolorystyczna jest wstępem do naszej metamorfozy jest analiza kolorystyczna, która powie nam, jakim typem urody jesteś. Dzięki temu wiemy, jakich kolorów szukać, a Ty uświadomisz sobie, czy do tej pory sięgałaś po odpowiednią paletę barw.
  • Makijaż instruktażowy, wraz ze sporządzeniem listy polecanych kosmetyków!
  • Metamorfoza fryzury z naszą specjalistą od „włosowych rewolucji”. Brąz, blond czy rudy? Przeprowadzamy burzę mózgów, by znaleźć dla Ciebie idealny kolor i kształt, z którego będziesz zadowolona, a który odmieni Twój look!
  •  Analiza sylwetki pozwoli nam określić Twoje proporcje i omówić najkorzystniejsze fasony. Nieważne czy nosisz rozmiar 38 czy 44. Dobierając kroje dążymy do równowagi proporcji, niezależnie jaki rozmiar nosisz! Koniecznie przynieś 2-3 zestawy swoich ubrań, abyśmy mogły pokazać Ci, jakie błędy popełniasz lub co robisz dobrze.
  • Shopping shopping – teraz czas na zakupy! Zakupy ze stylistką Udajemy się do wybranego centrum handlowego, aby uzupełnić Twoją szafę o przemyślane i dopasowane dla Ciebie komplety ubrań. Skupiamy się na całych zestawach, dodatkach, akcesoriach.  Ty decydujesz, co kupujesz!

Otrzymujesz od nas swoją KARTĘ KLIENTA AKADEMII, gdzie znajdują się najistotniejsze informacje i wskazówki, które pomogą Ci w przyszłości, w zakresie wyboru ubrań, kolorów, makijażu…

 

 Cena pakietu: 2000 zł (dekoloryzacja włosów związana jest z dodatkowym kosztem)

Metamorfoza jest realizowana podczas 2 dni.

ZAPISZ SIĘ

 

 

Author Info

admin