Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

Metamorfoza fryzury + makijaż

Metamorfoza fryzury + makijaż

Makijaż instruktażowy i metamorfoza fryzury szybko i łatwo zmienią Twój image! Zapraszamy na zmiany:) Poczuj się na nowo piękna i atrakcyjna! Dowiedz się, jak podkreślać atuty swojej urody. Cena: 550 zł
 

Metamorfoza fryzury + makijaż instruktażowy

W wyjątkowej cenie!

Konsultacje obejmują:

  • Profesjonalny makijaż instruktażowy (podczas spotkania wizażystka wykonana makijaż  opisując krok po kroku stosowane metody. Zostanie on dopasowany indywidualnie do Twoich cech urody)
  • Spotkanie z fryzjerem – metamorfoza fryzury (w oparciu o idealną paletę barw dobierany jest odpowiedni kolor włosów, jak również strzyżenie i stylizacja fryzury, przy udziale doświadczonej stylistki fryzur, która również podpowie, w jaki sposób samodzielnie dbać o nowy kształt fryzury).
  • Konsultacje fryzjerskie obejmują usługę: koloryzacji, strzyżenia, modelowania. Usługa typu dekoloryzacja jest dodatkowo płatna i może także wydłużyć czas trwania metamorfozy.

Konsultacje trwają ok. 4 godzin. 

Otrzymujesz od nas swoją KARTĘ KLIENTA AKADEMII, gdzie znajdują się najistotniejsze informacje i wskazówki, które pomogą Ci w przyszłości, w zakresie wyboru ubrań, kolorów, makijażu.

Cena pakietu: 550 zł

ZAPISZ SIĘ

Wybrany pakiet możesz także zakupić jako prezent.

Po dokonaniu opłaty, wyślij do nas poniższe informacje:

  • imię i nazwisko osoby obdarowanej, której dane mają widnieć na karnecie
  • adres wysyłki bonu

 

Author Info

admin