Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

Osobista stylistka przeprowadzi rewolucję w Twojej szafie!

Osobista stylistka przeprowadzi rewolucję w Twojej szafie!

Powoli wyciągamy z szaf zimowe outfity. Często okazuje się, że to co wykopiemy z głębin naszych szafek, pozostaje nie do końca trendy, albo ich stan pozostawia wiele do życzenia. Idziemy Wam  z pomocą, i wyjaśnimy dlaczego warto skorzystać z pomocy osobistej stylistki.Z naszych kilkuletnich doświadczeń wynika, iż kobiety borykają się z kilkoma problemami:

  • nie wiem, co pasuje do mojej sylwetki
  • nie wiem, co kupić, by wyglądać modnie
  • nie wiem, w jakich kolorach jest mi dobrze
  • nie lubię chodzić po sklepach, więc rzadko zaopatruję się w nowe ciuchy

fashionCzęsto także trafiają do nas młode mamy, które nie mają czasu i możliwości, by zorganizować kilkugodzinną eskapadę do centrum handlowego.

Osobista stylistka, która dobrze pozna problemy, z którymi się borykacie, jest w stanie zaproponować coś, co będzie jednocześnie na czasie, a z drugiej strony odpowiednio dobrane do typu sylwetki. To tak naprawdę kluczowe – aby fason i styl podkreślał nasze atuty, a nie uwidaczniał ich niepotrzebnie.

Często kiedy nasza osobista stylistka jedzie do klientki i otwiera szafę, łapię się za głowę 🙂 O tak, bywa i tak. Brak koloru, albo barwy totalnie nie dla danego typu urody mogą postarzyć i dodać nawet 10 lat. Nie idźmy w tą stronę!

Osobista stylistka pomoże Ci w zakresie:

  • samoświadomości w zakresie Twojej sylwetki – jej atutów i mankamentów
  • świadomości co jest dla Ciebie dobre, a co nie – dobór kolorów i fasonów
  • świadomości, jak łączyć ze sobą barwy i poszczególne elementy stroju

Zakupy to nie horror, a jeśli nie radzisz sobie z tym sama, lub wiesz, ze nie masz w sobie żyłki do komponowania modnych zestawień, zapraszamy do nas.

Author Info

Joanna Abram