Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

Przegląd szafy ze stylistką, czyli ujarzmienie szafy

Przegląd szafy ze stylistką, czyli ujarzmienie szafy

Otwierasz szafę wypełnioną po brzegi, a ty nie masz co na siebie włożyć? Głowa do góry. Większość kobiet boryka się z identycznym problemem. Wybawieniem będzie profesjonalny i bezlitosny przegląd szafy ze stylistką.

Punktem wyjścia jest analiza Twojej sylwetki i określenie jej proporcji. Zawsze, stylizując sylwetkę, dążymy do idealnej równowagi proporcji. Dogłębnie analizujemy mocne i słabe strony, i zastanawiamy się jak podkreślać atuty, a jak maskować mankamenty.

konsultacje-stylizacje
Pomocna będzie także analiza kolorystyczna.

Pomoże odnaleźć paletę barw dobranej do Twoich indywidualnych cech urody. Może się okazać, że szaleństwo kolorów powinno zagościć w Twojej szafie. Najczęściej okazuje się właśnie, że szafa jest zbyt smutna i monotonna, a brakuje w niej żywych, nasyconych barw.

Następnie bezlitośnie rozprawiamy się z ciuchami, które mieszkają w Twojej szafie. Analizujemy je pod kątem fasonów, ale i kolorów. Przygotuj się na mierzenie, zestawianie, kombinowanie. Zastanawiamy się, co możemy uratować i z czym można to połączyć. Próbujemy skompletować zestawy i zapisać rzeczy, które koniecznie musisz dokupić.

Jeśli interesuje Cię metamorfoza Twojej szafy, skontaktuj się z nami!

 

 

Author Info

admin