Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

Boisz się zakupów? Skorzystaj z pomocy stylistki!

Boisz się zakupów? Skorzystaj z pomocy stylistki!

Zakupy ze stylistką to idealna oferta dla tych z Was, które mają w szafie pustkę, albo wrażenie, że większość ubrań po prostu do nich nie pasuje i chciałyby coś zmienić w swoim wyglądzie. Jest to propozycja dla każdej kobiety!

Zaskakujące jest to, że wielokrotnie podczas zakupów Panie mówią: „O, na to bym nawet nie spojrzała! A wygląda świetnie!”. Tak, właśnie o to chodzi. Często jesteśmy przyzwyczajone do pewnych schematów i nie mamy odwagi bądź wyobraźni sięgnąć po coś innego, co może w praktyce okazać się znacznie lepszym rozwiązaniem!

Przeważnie zakupy poprzedzone są analizą sylwetki, przeglądem szafy. W oparciu o to wiemy, jakie są atuty figury, jakich fasonów powinniśmy szukać. I wiemy co jest w szafie. Niejednokrotnie po przeglądzie szafy okazuje się, że odpowiednich rzeczy jest w niej naprawdę niewiele.

Zakupy trwają ok.2 godziny, z możliwością przedłużenia. Szczegóły zawsze ustalane są indywidualnie. Zanim przystąpimy do zakupów, zawsze wcześniej rozmawiamy o tym, czego najbardziej potrzebujesz, na jakie okazje, oraz oczywiście ile pieniędzy jesteś w stanie przeznaczyć na nowe ubrania i dodatki.

Author Info

admin