Akademia Metamorfoz - Pokaż swoje piękno...

Fryzury wyszczuplające twarz – dobierz kształt do okrągłej twarzy

Fryzury wyszczuplające twarz – dobierz kształt do okrągłej twarzy

Już od kilku lat pomagamy kobietom dobrać idealny kształt fryzury, jak również kolor, który podkreśli karnację i tęczówkę oka. Podstawa to indywidualne podejście do każdej z Was! A są fryzury, które optycznie mogą zdziałać cuda:)

Analizujemy przede wszystkim:

kształt twarzy

Twarz okrągła wymaga wizualnego wysmuklenia. Dlatego dobrze sprawdzą się kształty proste, obłe, lub wycieniowane w okolicach policzków. Dużych loków i skrętów raczej się wystrzegaj. Jeśli masz grube, zdrowe włosy, korzystaj z prostownicy.

Wiele zależy także od całej sylwetki. Jeśli nosisz rozmiar XXL, powinnaś unikać bardzo krótkich i małych fryzurek, które sprawią, że cała figura będzie wydawała się bardziej masywna. Oczywiście mamy dla Was kilka inspiracji:)

   Asymmetrical-bob-haircut-With-brown-hair

strukturę i grubość włosa

Jeśli jesteś właścicielką cieniutkich, delikatnych włosów – zapamiętaj, by nie zapuszczać na siłę swoich słabych pukli:) Właścicielkom grubych włosów – gratulujemy i zazdrościmy jednocześnie.

tryb pracy, czyli to co robicie na co dzień

Często odwiedzają nas młode mamy, dla których fryzura powinna być przede wszystkim praktyczna. W takim przypadku nie dobieramy fryzury, którą rano musiałabyś układać pół godziny, ale wersję ekspresową, szybką do ogarnięcia:)

nie zapominaj o makijażu

Dobrze dobrany bronzer i odpowiednio wymodelowany owal twarzy potrafi naprawdę dużo! Sięgnij po matowy puder brązujący i wymodeluj obszar pod kością policzkową.

47137ef4864523bc44b78340d86b8141277c52a6

Zapraszamy na METAMORFOZĘ FRYZURY, dobierzemy dla Ciebie idealny kształt i kolor włosów.

Author Info

admin